nohejbalový klub

V obci Loukovice má nohejbal dlouholetou tradici. Důkazem toho je tradiční turnaj dvojic, který spolek pořádá každoročně o letních prázdninách. V letošním roce chceme opět uspořád dnes už "PRESTIŽNÍ" turnaj dvojic, aktuálně jeho 8. ročník, který se bude konat 13. srpna.

Prestižní turnaj dvojic hned z několika důvodů... Hlavním důvodem je velký zájem startujících týmů, stejně tak zájem samotných fanoušků a přihlížejících, za který opravdu děkujeme a doufáme, že ne jinak tomu bude i v příštích letech.

Rok 2011 je také pro loukovický nohejbal zlomový, neboť aktivně hrající členové se spojili s doposud svými konkurenty z Římova a vytvořili tak silný a nový tým, který se nahlásil do OPT Třebíč (Okresní Přebor Třebíčska v nohejbalu družstev), kde si na nováčka soutěže nevede špatně. Po odehrané polovině jarní části se pohybuje ve středu tabulky z celkem 6 hrajících týmů skupiny B. Nutnou podotknout, že NK SDH Petrovice jsou také nováčkem letošní soutěže OPT Třebíč.

Bližší informace, výsledky a aktuální dění lze sledovat na www.trnohec.cz

Pokud však budete hledat tým s názvem Loukovice, případně Římov, pak ho určitě nenajdete, neboť spolek sdružený startující tým nese trošku exotický název NK ŘÍMŠTÍ LOUPÁCI.loupaci 1loupaci 2loupaci 3

Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes UK - full information
BIGTheme - Free Templates